Pro větší podporu umístěte pod tělo blok jógy, na který se lehce posadíte.

Pro větší podporu umístěte pod tělo blok jógy, na který se lehce posadíte.

Pro větší podporu umístěte pod tělo blok jógy, na který se lehce posadíte.

Baldwin, D. a Rudge, S. (1995). Role serotoninu v depresi a úzkosti. Mezinárodní klinická psychofarmakologie, 9, 4.

Bodnar, L. a Wisner, K. (2005). Výživa a deprese: Důsledky pro zlepšení duševního zdraví u žen v plodném věku. Biologická psychiatrie, 58, 9.

Paulmann, N. a kol. (2009). Intracelulární serotonin moduluje sekreci inzulínu z pankreatických β-buněk serotonylací proteinu. PLOS Biologie, 7, 10.

Přemýšleli jste někdy, co si profíci balí do tašek na dlouhé hodiny, které tráví v posilovně trénováním klientů, vyučováním a udělováním času na vlastní cvičení? Od doplňků paliva a oděvních doplňků až po pomůcky, které je motivují, a předměty, které je udrží v pohodlí, podívejte se na věci, na které certifikovaní fitness profesionálové od ACE přísahají při svých pocení.

Příslušenství

lululemon Skinny saténová piruetová čelenka

„Kdysi jsem si kupoval generické čelenky, ale jako je tomu u mnoha produktů lululemon, tato položka stojí za těch pár babek navíc. Tohle byla první čelenka, kterou jsem našel a která mi neklouzala z vlasů ani při tréninku ve vodě.“ – Shana Martin, osobní trenér s certifikací ACE a hlavní trenér pro TRX  

Kompresní ponožky Zensah

„Miluji tyto kompresní ponožky po kolena (ne rukávy). Nejen, že loni po operaci nohy pomohly s otoky, ale přišly v několika živých vzorech, které doplňují mou učitelskou osobnost. Jsou super pohodlné a zábavné – jako módní doplňky pro mé spodní nohy.“

– Alexandra Williams, ACE-certifikovaná skupinová fitness instruktorka a spolumajitelka www.FunAndFit.org, blogu, který se zaměřuje na zdravé stárnutí pro Boom-Chicka-Boomers 

Athleta Tempo Visor

„Tento kšilt dokonale sedí! V létě učím spoustu venkovních skupinových lekcí a jsem blázen do toho, že mi nesvítí slunce. I když nosím opalovací krém, miluji tento kšilt – natolik, že ho mám v několika barvách. Je to mnohem pohodlnější než celá baseballová čepice.“ – Chris Freytag, celostátně uznávaný odborník na zdraví a wellness a zdravotní kouč s certifikací ACE

Pohonné hmoty

ZICO kokosová voda

„Kokosová voda je ideální pro hydrataci před a po tréninku. Přirozená příchuť je moje oblíbená, ale zábavné příchutě jako mučenka jsou také dobré! – Caroline Jordan, osobní trenérka s certifikací ACE v San Franciscu v Kalifornii.

Sexy-silný POWER Whey Protein Isolate

„Ve své sportovní tašce nosím vždy Sexy-Strong POWER Whey Protein Isolate. Je to skvělé pro výživu před a po tréninku, protože tvrdě cvičím a potřebuji správně zásobit svaly. Někdy mé tréninky probíhají za běhu v náhodných časech mezi cvičícími klienty, takže když nemám čas na jídlo, vždy se ujišťuji, že mám k dispozici syrovátku. Je to také vynikající – jsem vášnivý piják kávy, takže si do černé kávy přidávám polévkovou lžíci jako sladidlo.“ – Riana Rohmann, osobní trenér s certifikací ACE, kouč zdraví a pokročilé zdraví Fitness specialista 

Výživový koktejl Vega One

“Dávám přednost přírodním potravinám bez přísad. Vega One je čistý proteinový koktejl na rostlinné bázi, který je vyroben z přírodních, celozrnných potravinových ingrediencí. Není třeba být vegetarián – stačí smíchat a užít si.” – Franklin Antoian, osobní trenér s certifikací ACE a zakladatel www.iBodyFit.com

Gadgety a další zboží

Nike+ FuelBand

„Miluji svůj Nike FuelBand kvůli zvýšenému množství motivace a odpovědnosti, které pramení z toho, že mohu soutěžit proti sobě a svým přátelům. Když vidím své vlastní denní údaje, odhalím mou konkurenční stránku a chci překonat to, co jsem dělal předchozí den, týden a měsíc. A díky komponentě sociálních médií také vidím data svých přátel a vzájemně se posouváme tím, že si navzájem prohlížíme skóre. Tuhle pásku budu nosit navždy – Nike měla peníze, když vytvořila tento produkt.“ – Mike Robinson, osobní trenér s certifikací ACE a majitel MZR Fitness v San Luis Obispo, Kalifornie.

Body Glide for Her „Když jsem začal pravidelně běhat, zjistil jsem, že musím nosit punčochové kalhoty nebo capri kvůli tření vnitřní strany stehen, i když jsem chtěl nosit zábavné, vzdušné šortky jako cool děti. Můj běžecký partner mě obrátil na tento jednoduchý produkt, díky kterému bylo běhání v šortkách nejen možné, ale také pohodlné.“ – Julz Arney, skupinový fitness instruktor s certifikací ACE a hlavní trenér pro Schwinn Cycling 

Vložky Superfeet

„Díky výuce všeho od tance po kurzy boot-camp jsou moje nohy základem pro špičkový výkon. Vložky Superfeet mi pomáhají dodat extra sílu a podporu.“ – Jamie G. Smith, mezinárodní fitness moderátor, choreograf, skupinový fitness instruktor s certifikací ACE a hlavní trenér pro QiGNITION

Konečně je to tady – ta roční doba, kdy objímáme ghúly, skřety, další strašidelná stvoření a zábavné noční slavnosti. Zatímco v některých může představa misky a sáčků s čokoládou a jinými sladkými dobrotami vyvolat trochu zděšení, letos se nebojte! Přidáním těchto cvičení do vašeho cvičení na halloweenskou noc si můžete užít spoustu zábavy!

Zahřátí: Frankenstein Walk

Přidejte tento zábavný a efektivní pohyb k dynamickému zahřátí, abyste pomohli zvýšit tělesnou teplotu a zároveň funkčně připravili tělo na nadcházející cvičení. Začněte ve stoje, vykročte vpřed pravou nohou a vytáhněte levou nohu před tělo, pravou ruku přitáhněte k levé noze. Sestupte levou nohou a pravou nohu vytáhněte ven a natáhněte levou ruku k pravé noze. Opakujte tento cyklus pohybu při chůzi po podlaze. Omezený prostor? Žádný problém! Toto cvičení lze provádět i ve stoje.

Koordinace: Walk the Plank

Není třeba se bát pirátského hněvu nebo vodního propadu! Tato variace na běžně prováděné cvičení přidává na pohybu (podobně jako na otevřeném moři), který vás zavede na okraj lodního prkna a zpět, a to vše při náročné koordinaci a svalům jádra a horní části těla. Začněte v pozici předního prkna, udržujte jádro zapojeno a ramena a boky v kolmé poloze k podlaze. Začněte chodit vpřed, posuňte pravý loket a levou nohu dopředu, poté levý loket a pravou nohu – to je jeden „krok“. Udělejte tři „kroky“ vpřed a poté se přitiskněte na ruce (pravou dlaní zatlačte na podložku pod ramenem a poté udělejte totéž na levé straně) a nahlížejte přes okraj pomyslné desky. Snižte záda až k loktům a předloktím (vedoucí pravou paží) a otočte tento pohyb, pohybujte se zpět levým loktem a pravou nohou, celkem tři „kroky“ vzad. Znovu se zatlačte na dlaně, tentokrát vedu levou rukou.

Agility: Soaring Witch

Připravte se na vzlet s trochou efektní práce nohou a silnou spodní částí těla. Začněte ve stoje a začněte „během“ tím, že uděláte tři rychlé kroky s vysokým kolenem doleva (dopad levá noha, pravá noha, levá noha). Ve třetím kroku přesuňte váhu plně na levou nohu, zatímco pravou nohu táhnete za levou; současně otáčejte pomyslným koštětem na vnější stranu levého boku. Tento rotační pohyb je výzvou pro svaly středu těla, zatímco rychlé kroky a skoky posilují svaly spodní části těla. Opakujte tuto sekvenci na opačnou stranu a veďte pravou nohou.

Odolnost: Plazivý pavouk

Připravte se na plazení! Začněte ve vysoké pozici push-up, posuňte levou ruku dopředu a ohněte loket a současně vykročte vpřed levou nohou a přitáhněte koleno k lokti. Udržujte tělo co nejníže u země a opakujte na opačnou stranu (pravá ruka vpřed, pravé koleno k pravému lokti). Abyste minimalizovali množství rotace v kyčlích a trupu, udržujte břišní svaly zapojené po celou dobu cvičení a zaměřte se na kontrolu své rychlosti pohybu.

Síla: Vyděšená kočka/Pouncing Werewolf

Začněte u psa otočeného směrem dolů a pomalu se posouvejte vpřed, ramena naskládejte přes zápěstí, zatímco zatahujete pravé koleno do hrudníku, a zakulacujte záda, když napadáte svaly jádra. Vydržte 1-2 sekundy ve „vystrašené kočce“ a s výdechem ustupte pravou nohou dozadu a začněte přesouvat váhu zpět. Pohybujte se směrem ke psovi obrácenému dolů, hluboce pokrčte kolena a dostaňte se do natažené skrčené polohy. Nadechněte se „bouchajícího vlkodlaka“ a s výdechem opakujte pohyb na opačnou stranu (přitáhněte levé koleno dovnitř). Pokračujte ve střídání stran, jak se budete pohybovat tímto celotělovým cvičením.

Rovnováha: Svázaná mumie

Toto cvičení je jednoduchou variací na jógovou pozici běžně známou jako orel. Začněte ve stoje a natáhněte obě paže před tělo, dlaně směřující k podlaze. Mírně pokrčte kolena a pomalu přenášejte váhu na pravou nohu, překřižte levé stehno přes pravé. Odtud se můžete rozhodnout položit prsty levé nohy na podlahu (těsně mimo pravou nohu) nebo pro větší výzvu se pokusit dotknout se prsty levého kotníku nebo dokonce obtočit prsty kolem pravé nohy. schovat se za kotník. Jakmile jste v této pozici, překřižte ruce před hrudníkem a položte ruce na protilehlá ramena. Vyzvěte rovnováhu na této straně po dobu 5-30 sekund a poté opakujte na opačnou stranu, přičemž přepněte ruce a nohy.

Cool-down: Posazený chrlič

Začněte ve stoji v plié pozici, s chodidly jen širšími než na šířku boků, prsty mírně vytočené. Konečky prstů stáhněte dozadu za uši, lokty držte široce a pomalu začněte přitahovat lopatky k sobě. Držte tuto pozici po dobu 20-30 sekund a protáhněte se hrudníkem a rameny. Poté se pomalu začněte spouštět dolů do pozice nízkého dřepu a položte ruce na zem mezi chodidla. Zaměřte se na to, aby byly obě paty na podlaze, když stahujete kostrč dolů k podložce, ramena tahejte dolů a dozadu, abyste udrželi páteř dlouhou (podobně jako u girlandy). Pro větší podporu umístěte pod tělo blok jógy, na který se lehce posadíte. Vydržte v této poloze 20-30 sekund, než se pomalu vrátíte do stoje. Opakujte celou sekvenci.

Hledáte kreativní způsoby, jak přimět své děti k aktivitě mezi triky a dárky? Podívejte se na tyto zábavné aktivity, které je rozpohybují a přitom si libují v halloweenském duchu!

Chůze je skvělá forma cvičení s nízkým dopadem, které se mohou zúčastnit lidé všech věkových kategorií, a podle nedávno zveřejněného průzkumu Centra pro kontrolu a prevenci nemocí více lidí ve Spojených státech chodí pravidelně. Průzkum z roku 2010 ukázal, že 62 % dospělých uvedlo, že v předchozím týdnu chodili alespoň 10 minut, ve srovnání s 56 % v roce 2005. To znamená, že 145 milionů dospělých zařazuje chůzi jako součást své týdenní rutiny, ať už jde o cvičení nebo relaxaci. , doprava nebo pochůzky, což je nárůst o 15 milionů od roku 2005.

I když průzkum ukazuje, že úroveň aktivity stoupá, mnoho lidí stále neplní pokyny federální vlády pro fyzickou aktivitu 150 minut týdně středně intenzivní aerobní fyzické aktivity. Zatímco fyzická nečinnost může vést k řadě zdravotních komplikací, včetně srdečních onemocnění, mrtvice, cukrovky 2. typu, deprese a některých druhů rakoviny, studie provedená Institutem pro výzkum aerobiku zjistila, že cvičení může ve skutečnosti snížit úmrtnost ze všech příčin. Osmiletá studie hodnotila úroveň zdatnosti a úmrtnosti více než 13 000 dospělých a vědci zjistili, že ti, kteří chodili ekvivalentně 30 minutám denně, měli výrazně nižší riziko předčasného úmrtí než ti, kteří cvičili jen zřídka.

Pravidelný program chůze může zlepšit vaše celkové zdraví:

Snížení cholesterolu v krviSnížení krevního tlakuZvýšení kardiovaskulární vytrvalostiPosílení pevnosti kostíSpalování kalorií a udržení váhy

Pro začátečníky se zájmem o program chůze doporučujeme začít s méně namáhavým cvičením, omezit vzdálenost a tempo a vždy se ujistit, že můžete při chůzi mluvit. Je důležité vždy praktikovat bezpečné cvičební návyky, včetně výběru správné běžecké obuvi a programu, abyste zajistili optimální výhody a prevenci zranění. Chcete-li se dozvědět více o chůzi a o tom, jak ji začlenit do své každodenní rutiny, navštivte náš článek Fit Facts „A Walk A Day“.

Chcete zkusit zábavný experiment? Zadejte do vyhledávače slovo „zvyk“. Udělal jsem a přišel s – upřímně – 98 700 000 přístupů. Ne, neztrácel jsem spoustu času procházením všech. Koneckonců musím napsat tento sloupek a mým zvykem je vždy dostat DBD (hotovo před uzávěrkou).

Proč je tedy na toto téma 98 700 000 návštěv? Sean Covey, autor knihy The 7 Habits of Highly Effective Teens, to vyjádřil jednoduše: „Stáváme se tím, co opakovaně děláme.“ Musel číst Aristotela, který řekl: „Jsme tím, co opakovaně děláme. Dokonalost pak není čin, ale zvyk.” Cenná rada, bez ohledu na to, jak nebo kdo ji říká.

3 jednoduché kroky

Pokud jde o vytváření a udržování zvyku, považuji za skvělý zdroj inspirace sílu a jednoduchost knihy Charlese Duhigga, The Power of Habit, z roku 2012. Ať už je to problém příliš (jíst, cukr, kofein, alkohol, spánek) nebo nedostatek (cvičení, relaxace, vztahy, pozitivita, koníčky), Duhigg věří, že vytvoření nového návyku je o třech věcech:

TágoRutinaOdměna

Kdyby to bylo tak jednoduché, že? Koneckonců, těch 98 https://recenzeproduktu.top/rapid-slim/ 700 000 zásahů do zvyků, ale tyto kroky nabízejí skvělý výchozí bod.

Zde je návod, jak vytvořit ranní cvičení

Řekněme, že chcete vytvořit novou rutinu 45 minut mírného ranního cvičení čtyřikrát týdně. Tágo – spoušť, která vám to připomene – může být umístění vašeho oblečení do tělocvičny přímo vedle vaší postele.

Tágo ve vás musí přimět touhu po odměně. Odměnou, kterou si také připravíte večer předtím, vám může být superzdravý proteinový koktejl s lahodnou chutí a snídaně. Když to zkombinujete s endorfinem a pětkou, které si dáváte za svůj úspěch, spolu s metabolickým povzbuzením, které získáte po většinu zbytku dne, budete se pravděpodobně cítit vysoce motivováni k pohybu. To se stává základním zvykem, zvykem, který má obrovský dopad na váš život a na kterém v konečném důsledku záleží nejvíce – zvyk, který vytlačuje mnoho dalších.

Uveďte své staré tágo, rutinu a odměnu a porovnejte je se svým novým tágem, rutinou a odměnou. Pamatujete si, když staré tágo spalo, dokud nezazvoní budík a rutina zvedla váš iPad a procházela Facebook? Porovnejte to s odměnou za dobrou snídani a dobrý pocit, že jste si více odpočinuli.

Vidíte ten rozdíl? Vaše tágo stále spí, dokud nezazvoní budík, a pak uvidí vaše oblečení do tělocvičny hned vedle vaší postele. A vaše nová alternativní rutina je ve skutečnosti cvičení, následované vaší odměnou, že se budete cítit dobře, vychutnáte si dobrou snídani a budete si užívat… s nově definovanou silou vůle.

Proces narážky a odměny může být velmi podobný tomu, co jste dělali, ale rutina – zvyk – je jiný. Jediným velkým rozdílem je vaše pevné přesvědčení, že máte odvahu a vůli obnovit jakýkoli zvyk, který chcete.

Share this post